Vlasy

100% PŘÍRODNÍ STŘEDOEVROPSKÉ VLASY!!!

Netenčené, z 80% nebarvené, ve správném směru vlasového růstu, jemné struktury, VELMI KVALITNÍ!

Nejedná se o vlasy tzv. evropského typu! Jsou méně náročné na péči a mají mnohem delší životnost.

V barvách světlá blond, plavá, medová, světle hnědá, hnědá, tmavě hnědá a černá. V délkách 30 - 70cm.

Struktura rovná, vlnitá nebo kudrnatá. Minimální životnost vlasů při nošení je 1 rok!

barevný vzorník středoevropských vlasů 

VLASY EVROPSKÉHO TYPU

Tzv. vlasy evropského typu dodávané firmami Balmain Paris a SO.CAP se připravují ze směsi indických a asijských vlasů nejlepší kvality. Po náležitém ošetření tyto vlasy vypadají a chovají se jako evropské vlasy. Původní indické a asijské vlasy jsou totiž zhruba dvojnásobně silnější než naše evropské a vypadaly by velmi hrubě a nekompatibilně s našimi. Tato chemická úprava však vlasy velmi zatíží.

Vlasy se obalují speciální vrstvou, která jim poskytuje ochranu a lesk. Jakmile se tato vrstvička poruší, může docházet k zacuchání. Tuto vrstvu ničí nejvíce trvalá, barvení, přípravky s alkoholem, silikonem, příliš časté mytí hlavy, foukání horkým vzduchem a žehlení. Tyto vlasy proto vyžadují větší množství péče a tolerance!

Životnost vlasů evropského typu při nošení je šest měsíců.

barevný vzorník vlasů evropského typu

Veškeré námi dodávané vlasy jsou zpracovány systémem Remi (tzn. že jsou seřazeny tak, aby vlasová kutikula směřovala pouze směrem dolů - díky tomu se vlasy necuchají a mají delší životnost).

 

Péče o prodloužené vlasy je náročná a ne vždy bezproblémová. Výsledek závisí především na Vás, nikoliv na Vašem kadeřníkovi!

Během prodlužování Vám doporučíme ty nejkvalitnější a nejosvědčenější ošetřující přípravky, které si budete moci v našem studiu ihned zakoupit.