Postup

Důležitým krokem před aplikací je konzultace kadeřníka s klientkou. Protože jedině proškolený kadeřník dokáže s přesností určit, kolik pramenů je třeba a do jakých partií by se měly aplikovat. Doporučí klientce, jaký typ a barva vlasu je pro ni nejvhodnější.

 

1. objednejte se na bezplatnou nezávaznou konzultaci na tel. č. 608 855 238

2. platba zálohy na nákup vlasů (výše zálohy závisí na počtu pramínků-viz ceník) a dohoda o termínu Vašeho prodlužování vlasů

3. aplikace vlasů (cca 3hod), poučení o péči a případná finální úprava

4. cca po každých 2 měsících (podle rychlosti růstu Vašich vlasů) posunutí pramínků


APLIKACE (keratin)

Pod pramen Vašich vlasů se připevní ochranná plastová podložka. Keratinová spojka se nahřeje pomocí konektoru.

1.krok 2.krok 3.krok

Oba prameny se u kořene obalí keratinem. Stejným způsobem se vytvoří několik řad po celé hlavě.

4.krok 5.krok 6.krok

Odstranění a opětovná aplikace

Odstranění je jednoduchý postup, který neponičí Vaše vlasy. Při odrostu je možné posunutí pramínků za použití rebond systému. Při tomto procesu obnovování se pomocí speciálních kleští uvolní keratin od vlasů a prameny se jednoduchým způsobem stáhnou, aniž by se narušila struktura živých vlasů. Následuje jejich rozčesání a odstranění zbytků keratinu. Výhodou této metody je i to, že přidané vlasy se dají opakovaně použít a není nutné je při každém posunutí nahradit novými.

1.krok 2.krok 3.krok

Po připojení nových spojek se prameny opět připevní blíž k pokožce hlavy (posunutí trvá asi o 2 hodiny déle než první aplikace).

 

APLIKACE (Hair Talk)

Před prodloužením důkladně umyjeme Vaše vlasy hluboko odmašťujícím šamponem Intensiv. Jemně rozčešeme a důkladně vysušíme. Pramen Vašich vlasů se podlepí vlasovým páskem a Vaše vlasy se k němu přimáčknou. Na takto připravený pásek se nalepí druhý (z vrchní strany). Oba pásky se k sobě pečlivě umačkají prsty, případně kleštičkami.

Hair Talk postup 

Stejným způsobem se vytvoří několik řad po celé hlavě.

 

Odstranění a opětovná aplikace

Zhruba po 6 týdnech, v závislosti na tom, jak rychle odrůstají Vaše vlasy, je nutné pásky posunout blíže ke kořínkům. Na pásky se nastříká přípravek Solvent a po uplynutí 30 sekund se pásky opatrně odlepí, aniž by se Vaše vlasy jakkoli narušily. Ze sundaných pásků se odstraní všechny nečistoty a po vysušení se na ně důkladně přilepí nové lepky. Takto připravené pásky opětovně aplikujeme do Vašich vlasů. Výhodou této metody je, že vlasy Hair Talk zůstávají stále stejně dlouhé.