Hair Talk

Vítejte ve světě neomezených možností metody Hair Talk!

 

Hair Talk Extensions je novou metodou prodlužování, díky které ušetříte čas a peníze. Zapomeňte na vázání a horké spoje. Tato metoda nepoužívá škodlivé natahování vlastních vlasů, spojení je sotva cítit na dotek a co je nejdůležitější - je téměř neviditelné.

  

Hair Talk Extensions jsou ručně rozložené vlasy zalité v patentovaném, velmi jemném pásku. Používá se přírodní východoevropský nebo indický vlas nejvyšší kvality "REMI". Odvážnějším nabízíme syntetické vlasy různých módních barev.

Spoje mají lékařské atesty a jsou antialergické. Výhodou této metody je možnost opětovného posunutí vlasů blíže ke kořínkům bez poškození a zkrácení vlasů Hair Talk.

K dispozici jsou buďto v provedení STANDARD anebo PLUS, což jsou speciální ručně vpichované vlasy, ideální do horních partií hlavy - spoje vypadají jako kůže a jsou proto méně viditelné.

Vlasy jsou dostupné ve třech délkách - 25, 40 a 55cm, ve 22 přírodních odstínech. Lepící pásek je 0,7cm široký a 3cm dlouhý. Pramínky Hair Talk Fun jsou vyrobené z 50% přírodních vlasů a z 50% vlákna odolného proti vysoké teplotě v 6 bláznivých barvách: tyrkysové, oceánské, růžové, červené, fialové a tmavě fialové. Pásek je 1,2cm široký a 8cm dlouhý.